• Rejestracja
    +48 768 355 601
    +48 574 467 900

  • Godziny otwarcia
    PN - CZ 8.00 - 20.00
    PT 8.00 - 16.00

O nas

Stomatologia Górscy to firma działająca od 1994 roku

Prowadzimy usługi między innymi z zakresu protetyki i ortodoncji.

Dzięki posiadanym specjalizacjom i stałemu dokształcaniu się możemy zapewnić naszym pacjentom kompleksowość leczenia i najwyższe standardy usług. Zajmujemy się między innymi działaniami z zakresu stomatologii zachowawczej, a także leczeniem zaburzeń zwarcia.

Naszym celem zawsze były i są jak najwyższa jakość . Dzięki szczególnej pasji do tego, co robimy, zaangażowaniu i doświadczeniu zawodowemu oferujemy pacjentom pełny zakres leczenia stomatologicznego.


POZNAJ NASZ ZESPÓŁ:

EWA GÓRSKA

Lekarz stomatolog, ukończyła Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie w 1992 r. W 1997 uzyskała specjalizację ze stomatologii ogólnej oraz w 2003 r. II° specjalizacji ze stomatologii dziecięcej. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, estetyczną i protetyką. Interesuje się również innymi dziedzinami wiedzy – stąd ukończone w 1999 r. studia na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu w zakresie Organizacji i Zarządzania Zakładem Opieki Zdrowotnej oraz ukończone w 2015 r., studia na Uniwersytecie Wrocławskim - Prawo Medyczne i Bioetyka. Aktualnie w trakcie studiów podyplomowych na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu na Wydziale Ortodoncji, kierunek - Estetyka Twarzy.


JACEK GÓRSKI

Lekarz stomatolog, również ukończył PAM w Szczecinie w 1992 r. W 1997 r. uzyskał I° specjalizacji z chirurgii stomatologicznej oraz w 2005 r. specjalizację z ortodoncji. Zajmuje się głównie ortodoncją i chirurgią stomatologiczną, stomatologią odtwórczą, zaburzeniami zwarcia i przywracaniem pacjentom funkcji narządu żucia.


DAGMARA DRZEWIECKA-SUDÓŁ

Lekarz stomatolog posiadający również dyplom pedagoga. Ukończyła Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu w 2018r. Po uzyskaniu dyplomu stomatologię praktykowała na wyjazdach zagranicznych w tym w Azji oraz Niemczech. W pracy zajmuje się stomatologią zachowawczą oraz chirurgią stomatologiczną, która jest jej ogromną pasją. Dyplom pedagoga uzyskała na Uniwersytecie Wrocławskim w 2011 r.


AGNIESZKA KLOC

Higienistka stomatologiczna. Wykonuje w naszej Praktyce zabiegi z zakresu higienizacji i profilaktyki.


MONIKA WÓJCIK

Technik dentystyczny oraz asystentka stomatologiczna.


KAROLINA DROP

Higienistka stomatologiczna i elektroradiolog. Wykonuje badania RTG i tomografii CBCT.


MARTA WDOWCZYK

Higienistka stomatologiczna.